رونمایی از جدیدترین کتاب سواد رسانه ای در فرهنگسرای سرو

به نقل از سایت اخبار دین و اندیشه :    

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «سواد رسانه‌ای، از الف تا ی» با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی در فرهنگسرای سرو رونمایی خواهد شد.

این مرکز فرهنگی که چندی پیش نشست «جنگ های رسانه‌ای و روش‌های مقابله با آن» را برگزار کرده بود، این بار جدیدترین اثر تولیدشده در موضوع سواد رسانه‌ای را رونمایی و بررسی خواهد کرد.

کتاب «سواد رسانه‌ای، از الف تا ی» نوشته محمد صادق افراسیابی است و به بررسی بسیاری از مفاهیم مهم و ارزشمند رسانه‌ای به زبان ساده و شیوا پرداخته است؛ این کتاب با هدف آموزش سواد رسانه‌ای به مردم و فرهنگسازی استفاده ار رسانه‌های جمعی به ویژه شبکه‌های اجتماعی به رشته تحریر درآمده است.

در این مراسم رونمایی بسیاری از شخصیت‌های علمی، فرهنگی و رسانه‌ای حضور خواهند داشت که از آن جمله می‌توان به مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، محمدرضا بهمنی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد صادق افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسول جلیلی، عضو شورای عالی فضای مجازی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران، اساتید دانشگاه و تعدادی از اهالی رسانه اشاره کرد.

این مراسم رونمایی چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه از ساعت ۱۶ در فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر (عج)، جنب پارک ساعی، کوچه ساعی یکم برگزار می‌شود.

حضور برای عموم آزاد است.

برچسب ها:

دین و اندیشه

8
0 0